Assassin's Creed: Revelations [SKIDROW] - FULL | Torrent indir » Torrent indir - Full Oyun indir
 
assasin creed
gta 5
fifa 17
call of duty
» » Assassin's Creed: Revelations [SKIDROW] - FULL | Torrent indir

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3 801
 • Yazar: Onur™®
 • Tarih: 5-01-2017, 04:27
 • Beğenmedim
 • 0
 • Beğendim
5-01-2017, 04:27

Assassin's Creed: Revelations [SKIDROW] - FULL | Torrent indir

Kategori: Aksiyon-Macera

 Assassins Creed RevelationsAssassins Creed Revelations

Assassin's Creed: Revelations [SKIDROW]

FULL | Torrent indir | Tek Link - Oyun indir | Download | PC


Güzel bir Assassins Creed oyunundan sonra gelecek olan yeni oyun için herkes bir şeyi merak ediyordu : Yeni oyunda Ezio olacak mıydı yoksa başka bir suikastçinin anılarını mı canlandıracaktık? Ardından yayınlanan o epik fragmandan sonra herşey belli oldu. Ubisoft , Ezionun hikayesini tam olarak bitirmeye kararlıydı ve bu finali Konstantinapol yani İstanbulda verecekti...

En son yaşadığı olaydan dolayı komaya giren Desmond'ın zihni , Animus'un içinde özel bir alanda kapalı kalır. Desmond bu alanda 16. Denek diye adlandırdığımız kişi ile tanışır. Denek 16 Desmond'ın bu alandan çıkabilmesi için ancak atalarının hikayesinin tamamını görmesi gerektiğini söyler. Ve Desmond , kapalı kaldığı adadan çıkmak için Ezionun kalan hikayesine devam eder.
Brotherhood hikayesinin ardından yıllar geçmiş ve artık " Yaşlı Kurt " lakabına sahip olan Ezio tam 52 yaşına gelmiştir. Ezio suikastçilerin gerçek tarihini ve esas amaçlarını merak eder. Bu merakını gidermek ve suikastçilerin asıl amaçlarını öğrenmek için atası Altair'in Masyaftaki kütüphanesine doğru yola koyulur. Masyaf'a vardığında Tapınakçıların o bölgeyi ele geçirdiğini görür ve Tapınakçılar Ezioyu yakalayıp Masyaf kalesinin zindanına atarlar. Kısa bir süre zindanda yatan Ezio idam edilmek üzere zindandan çıkarılır. İdam sırasında oradan kaçmayı başararak Masyaftaki bütün Templarları öldürür. Ezio sonunda Altair'in kütüphanesini bulsada bu kütüphanenin açılması için tam 5 tane anahtar gerektiğini ve bu anahtarların Niccolo Polo tarafından Osmanlı Devletinin başkenti olan Konstantinopol'a saklandığını öğrenir. Ve vakit kaybetmeden hemen Konstantinopol'a doğru 5 anahtarı almak için yola koyulur.

Öncelikle bu oyunun şimdiye kadar bu seride görmediğim epiklik ve güzellikte bir girişi olduğunu söylemek isterim. Oyuna başladığım ilk dakikalar resmen kendimden geçmiş bu oyunun resmen bir mükemmellik abidesi olduğunu söylesem de fikrimi değiştirmem pek uzun sürmedi. Senaryo ve oynanış açısından oyunun girişinden sonra orta kısımlar o kadar sıkıcı ve bayat bir şekilde ilerliyor ki en son 1. oyunda hissettiğim sıkılma duygusunu maalesef bu oyunda da hissettim. Özellikle oyuna yeni eklenen saçma ve gereksiz strateji odaklı savaş sistemi ve konu ile alakasız saçma İstanbul görevleri gerçek anlamda bayağı sıkıcı görevlerdi. Fakat tüm bunların yanı sıra oyun sonlarına doğru ilerledikçe fikrimi tekrar değiştirerek oyunun başında hissettiğim o duyguyu ve heyecanı tekrardan hissetmeye başlamıştım. Ve ardından gelen o mükemmel final ile şu karara vardım ; bu oyun şu ana kadar oynadığım Assassins Creed oyunları arasında beni en çok etkileyen oyun olmuştu.

Bu oyunun en büyük özelliğide aslında buydu. Bu belki en kötü Assassins Creed oyunlarından birisiydi fakat belli başlı şeyler bu oyunu ayakta tutuyordu. Bunların başında EZIO AUDITORE karakteri geliyor. Ezio kesinlikle en sevdiğim oyun karakterlerinden birisi olmayı başardı. Özellikle bu tarz serisi olan oyunlarda bir karakteri baştan sona görmek benim için çok büyük bir artıdır. Oyun , karakter odaklı senaryoyu bu olayla daha da ölümsüzleştirmiş olur.
Ezionun doğduğu andan itibaren bu karakteri oynayıp canlandırmamız haliyle bu karaktere karşı ayrı bir duygu beslememizi sağlıyor ki Ezio zaten kişiliği , davranışları , konuşmaları ve genel olarak kendisiyle gönüllerde taht kurmayı başarmış bir karakter oldu ve bu oyunla da ölümsüzleşti. Ezio'nun her topladığı anahtardan sonra Altair'in anılarını görmesi ve bizim o anıları canlandırmamız da hikaye içinde ayrı bir hikaye olmuş , ki bana soracak olursanız bu çok hoş ve güzel bir kombinasyon. Bunun yanı sıra Ezionun o yaşlı görünümü ve Altair'i de daha detaylı tanıyıp görmemiz bu oyunun ayakta durmasını sağlayan en sağlam maddeler.

Bunların yanı sıra her oyunda olduğu gibi bu oyunda da belli başlı yenilikler oyunda yer alıyor. Ancak maalesef aralarında gerçekten iyi dediğimiz hiçbir yenilik yok. Oyun daha ilk andan itibaren bize bombanın yer aldığı ve ayrıntılı bomba yapımının oyunda var olduğunu gösterip gözümüze bu yeniliği sokuyor. Oyundaki değişik maddeleri karıştırarak birçok çeşitli bomba yapmak mümkün. Ses , şarapnel , patlayıcı , yapışkan gibi çok fazla bomba çeşidi oyunda var , ki bunların hepsini ayrı maddelerin karışımdan elde edebiliyorsunuz. Fakat bombalarla arası pek iyi olmayan , genel olarak oyunlarda bomba kullanmayan birisi olarak bu yenilik benim için varlığı ile yokluğu bir olan bir özellik. Bunun yanı sıra oyunda hiç hoşuma gitmeyen , tırmanma mekaniklerini tamamen basitleştirip , abartan ve mekanikleştiren gizli kanca yeniliği. Bu yenilik sayesinde oyunda birçok yeri çok daha hızlı ve kolayca tırmanabiliyoruz. Fakat bundan önceki oyunlarda tırmanma mekaniklerindeki gerçekçiliğini koruyan bir oyun olan Assassins Creed bu oyunda gerçekçiliği es geçerek durumu çok basitleştirmiş. Bu durum haliyle hiç hoşuma gitmedi. Kancanın tek işe yaradığı kısım şehirde belli başlı yerlerde ip üzerinden kayabilmemiz oldu. Onun dışında önceki oyunlarda olan pelerin bu oyunda yerini almıyor. Bununda bölgesel kültür farkından dolayı bir ayrıntı olduğu apaçık ortada. İtalyada o yıllarda pelerinli kıyafetler varken Osmanlıda bu tarz bir moda kabul görmüyordu. Kısacası bu oyunda gelen hiçbir özelliği yenilik olarak adlandıramıyorum.

Oynanışa gelince bu oyuna has diyebileceğimiz bir takım farklı silah hareketleri var ve eklenmeleri gerçekten savaşları daha gerçekçi ve epik kılıyor. Grafiklerde de yüz modellemelerindeki ayrıntı , mekansal köşe yumuşatma kalitesi gibisinden birçok artış gözle görülür durumda iyi. Harita eski oyuna oranla biraz daha küçük olsa da güzel bir İstanbul görüyoruz.

Oyunun daha başından sonuna kadar sitem ettiğim nokta kesinlikle oyunun seslendirmeleri. Sokaktaki sivillerin oyunun başından sonuna kadar söyledikleri topu topu 3 cümle var ve onları buraya gerçekten yazabilirim. Belki Türkçe bilmeyenler anlamayacaklardır ama bir Türk oyuncu için bu oyunun seslendirmeleri gerçekten hayal kırıklığı. Bir ara dalga geçtiklerini bile düşünmedim değil. Oyunu seslendirenlerin Türk olduklarını az çok aksanlarından anlayabiliyoruz fakat neden biraz daha konuşma cümleleri bu oyuna eklenmemiş diye de sormadan edemiyorum. Esas sinir olduğum nokta sivillerin sokakta Türkçeden çok İngilizce konuşması veya belli başlı karakterlerin sırıtan bir aksanla Türkçe konuşmaya çalışması...İstanbulda geçen bir oyun için bu kadar zor olmamalı biraz daha çeşitli cümleler kullanılması. Seslendirmelere karşı sinirimi yatıştıran tek şey oyunun müzikleri oldu. Daha menüsünden kendini belli eden ve oyunun belli başlı noktalarında devreye giren o mükemmel müzikler...Kesinlikle bu serinin en kaliteli ve en güzel müzikleri bu oyunda diyebilirim.
Son olarak Sofia ve Ezio ilişkisinden bahsetmek istiyorum. Bu ikilinin konuşmaları ve sahneleri oyunun senaryosuna ayrı bir sıcaklık katıyor. Ezionun durumu anlık bir şekilde rapor edip kız kardeşi Claudia ya mektup olarak yollaması da çok hoşuma giden bir olaydı. Özellikle Altair anılarını canlandırdığımız sahneler ve Ezio'nun hikayesiyle o anıların final sahnesinde kesişmesi muazzam derecede epik ve duygusal bir final sunmuş oldu. Zaten bu oyunun kazandığı noktalar oyunun epik girişi , mükemmel finali , şahane müzikleri ve Ezio , Altair karakterlerinin ayrıntılı hikayesi. Kısaca serinin en iyi ve kötü özellikleri bu oyunda toplanmış...
 

Assassins Creed Revelations


Assassins Creed RevelationsAssassins Creed Revelations


Assassins Creed RevelationsAssassins Creed Revelations


Assassins Creed RevelationsAssassins Creed Revelations

 


Assassins Creed Revelations

 

İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 32-bit  / Windows 7
DirectX: DirectX 10
CPU: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya equal AMD
RAM: 3 GB
HDD: 18 GB
Ekran Kartı (AMD): 512 MB - ATI Radeon 4870 veya daha üstü
Ekran Kartı (NVIDIA): 512 MB - NVIDIA GeForce 9800 GT veya daha üstü
Ses Kartı: DirectX uyumlu

 


Assassins Creed Revelations

 

 


Assassins Creed Revelations

 
Userscloud
 
GoogleDrive • Nasıl Oyun indirilir? (Resimli Anlatım)
 • Crack Yapma (Resimli Anlatım)
 • Sık Sorulan Sorular
 • Destek Ol
 • destek

  Etiketler: Revelations torrent indir, Revelations indir, Revelations teklink, Revelations u torrentten, Revelations torrentle indir, Revelations crack indir, Assassins Creed Revelations indir

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.