Football Manager 2017 - Sorunsuz | FULL | Torrent indir » Torrent indir - Full Oyun indir
 
assasin creed
gta 5
fifa 17
call of duty
» » Football Manager 2017 - Sorunsuz | FULL | Torrent indir

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 77 233
 • Yazar: Onur™®
 • Tarih: 28-06-2017, 01:11
 • Beğenmedim
 • 0
 • Beğendim
28-06-2017, 01:11

Football Manager 2017 - Sorunsuz | FULL | Torrent indir

Kategori: Spor Oyunları

 fm 17fm 17 

 Football Manager 2017 [Fm 2017]

FULL | Torrent indir | Tek Link - Oyun indir | Download | PC

 

 Bir defa şunu kabul edelim,
football manager
bir rahatsızlık bir bağımlılıktır. Oyunu hiç değiştirmeden yalnızca kadroları güncelleyip sunsalar yeniden alıyoruz. Fakat bu kadar başkaldırı eden arkadaşın aksine ben oyunu gayet akıcı, yeni ve güzel buldum. Kötü yanları yok mu? Tabiki var yalnız küçük ayrıntılar eklenmesi işin zevkini arttırmış. Baştan söyleyeyim zaten football manager artık yalnızca ayrıntılarla iyileştirilebilecek bir oyun. Rakibi olmadığı için geliştirme yapmıyorlar deriz kör zaten bu adamlar yıllardır geliştirme yaparken rakipleri yerinde saydı, bir adım bile ileri gidemedi. Bu kadar geniş kapsamlı ligler, oyuncu havuzu, teknik mesul havuzu olan diğer bir oyun yok.

 

Ayrıca bu oyun yıllarca yalnızca alt bölümde yazıyla anlatılarak, oyunun gidişatını oyuncunun düş gücüne bırakarak oynanmış bir oyun. Zamanında 2D görüntüye geçildiğinde bile çoğu oyuncu yazıyla takibi bırakmamıştı. Hatta belki şimdi 3D görüntü varken dahi yazıyla takip edenler olabilir. Onun için muhteşem görüntüler eşliğinde oynanan 40gblık bir oyun hayali yakın sürede kurmaya gerek yok. Olmayacak çünkü. Sadece ufak ayrıntılarla zevklendirilip, gerçekçilik bunlarla arttırılıp yeni sürüm sunulacak. İyi yönlerden başlarsak sosyal medya olayı fazla hoş. İnsanların sizin yaptıklarınız ile ilgili yorumlarını okumak gerçekten güzel oluyor. Maç öncesi seramonileri de bunun benzeri güzel bir detay olmuş. u-21 takımının son maçının bile gelen kutusunda önünüze gelmesi muhteşem. Artık bütün alt yaş gruplarının maçlarının sonuçları, oyuncu puanları ve analizleri önünüze geliyor. Bunun için kendi kendimize baya vakit kaybediyorduk. Takım arasında de istatistiki olarak dökümler, devamlı gelen transfer önerileri, bir sonraki maç taktik önerileri, antreman önerileri benzeri öneriler işlerimizi kolaylaştırmış.
 

Futbolcuyla anlaşmadan evvel menajeriyle vaat pazarlıkları da fazla hoş. Gelmek istemeyen bir oyuncuyu bu vaatlerle kandırma imkanınız var. Bir oyuncu raporu istediğinizde önünüze gelen raporda ayrıntılar artmış. Şuan kadronuzda kaç yabancı olduğu, bu adamın kadronuzu nasıl etkileyeceği bununla birlikte bütçenize nasıl bir ağırlık yükleyeceği baya irdelenmiş. Oyunun kendisi de hızlı akmakta. Milli maç zamanları hariç (onların geçişi yeniden uzun sürüyor), geçmiş oyunlarda yaşanan beklemeler minimuma inmiş gibi. ''Devam'' tuşuna bastıktan sonra, geri planda maçlar olsa da olmasa da fazla ağır ilerleyen oyun artık akıyor gibi. Oyuncu alım satımları biraz daha kolaylaşmış benzeri kör alabileceğiniz rakamlar azaltılmış. Geçmiş oyunlarda 100 milyon sınırlarında adam satılabilirken şuan bunu yapabileceğiniz oyuncular sınırlı. Belkide 4-5 sene ilerledikten sonra olabilir. Gerçekçiliği arttıran bir detay. Maç içi durumlarda ki hareketlerin gerçekçiliği arttırılmış yalnız sanki bu çarpıp giren goller biraz fazlalaşmış.

 

Kötü yanları ise küçük kör mide bulandıran detaylar. 25 senedir bu işi yapan, her yıl 100 liradan bir oyun satan koskoca sega firmasının ispanya ve brezilya liglerinde ki çoğu takımın ad hakkını alamaması gerçekten saçma. Zaten dediğim benzeri oyundan pek çok bir geliştirme beklemiyoruz kör kulüp isimlerini dahi almakla fazla çok uğraşmıyorsa bence kızmak hakkımız benzeri geliyor. 1 liraya anlaşamadıysan üç lira verip bu ad haklarını logo haklarını alması şart. Çünkü bize sunduğun zaten bu. Almanya milli takımının olmayışına yıllardır alıştık kör ispanyada oynarken real betis yerine real hispalis yazınca siniri bozuluyor insanın. Gerçekçiliği bozan detayları istemiyoruz.

Ayrıca her yeni oyun çıktığında ki küçük sorunlar var kör ilk güncelleme ile halledilecek benzeri duruyor. Maç içi pozisyonlarda, karambollerde ordan sekip başkasının kafasına çarpıp öbürünün göbeğine vuran toplar kaleciyi kontrpiyede bırakıp tıngır mıngır kaleye girmese en azından bu ayda yılda bir olsa daha hoş olacaktı. Belkide benim başıma fazla geldi bilemiyorum. Son olarak sakatlık mevzusu yeniden bildiğiniz gibi. Sezon başlamadan evvel 1i uzun süreli olmak üzere kati 5 sakatınız oluyor. Yani yeniden can sıkacak. Onun için sıhhat ekibini iyi seçmekte yarar var. Antremanları da maçların fazlalaştığı vakitlerde minimuma indirmek en iyisi. Oyuna genel olarak puanım 8/10. Aslında fazla büyük ''yeni'' eksiklikler yok kör kulüp ad haklarının geçmişte alınıp yeni oyunda alınmaması, oyunu indiren kişilere ve oyuna itina gösterilmediği izlenimi veriyor. Rakip bir oyun yok diye iyice salmaya gerek yok. O isim hakkı alınmalı.

 

 

Fm 2017

 

Fm 2017Fm 2017


Fm 2017Fm 2017


Fm 2017Fm 2017

 

 

Fm 2017

 

İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8, 10
İşlemci: Intel Pentium 4 Intel Core AMD Athlon 2.2GHz+
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce FX 5900 Ultra ATI Radeon 9800 Pro Intel GMA X3100 256MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Boş Alan: 3 GB

 


Fm 2017

 

 


Fm 2017

 

Userscloud
 
GoogleDriveArkadaşlar STEAMPUNKS Oyunu Kırdı.İyi eğlenceler:)
Güncelleme:01.05.2018

 

 • Nasıl Oyun indirilir? (Resimli Anlatım)
 • Crack Yapma (Resimli Anlatım)
 • Sık Sorulan Sorular
 • Destek Ol
 • destek

  Etiketler: Fm 2017 torrent oyun indir, Fm 2017 oyun indir, Fm 2017 full oyun indir, Fm 2017 teklink, Fm 2017 u torrentten, Fm 2017 torrentle indir, Fm 2017 crack indir

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.