Agony [CODEX] +18 Adult Oyun indir - Full - Torrent indir » Torrent indir - Full Oyun indir
 
assasin creed
gta 5
fifa 17
call of duty
» » Agony [CODEX] +18 Adult Oyun indir - Full - Torrent indir

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1 746
 • Yazar: Onur™®
 • Tarih: 3-06-2018, 01:15
 • Beğenmedim
 • 0
 • Beğendim
3-06-2018, 01:15

Agony [CODEX] +18 Adult Oyun indir - Full - Torrent indir

Kategori: +18 - Erotik Oyun

 

Agony


Agony [CODEX]

FULL | Torrent indir | Tek Link - Oyun indir | Download | PC

 

Agony isimli bu oyun, insanoğlunun tarihin başından beri hayal ettiği en korkunç yerde geçiyor: Cehennem. Cehennemden kaçışın konu alındığı Agony'de ana karakterimiz cehennemde bulunan ve eziyet gören bir ruh. Oyunun yapımcıları, oyundaki karakterimizin cehennemin en dibinde başlayacağını ve geçmişi ile ilgili hiçbir şey anımsamayacağını izah etti. Cehennemin en alt noktasından başlayan yolculuk, cehennemden çıkmamızı olası kılacak olan ve en yukarıda bulunan Red Goddess'a kadar devam edecek. Yolculuk esnasında bizim gibi olan ruhlarla karşılaşacağız, cehennemin çeşitli yaratıklarını göreceğiz ve en ehemmiyetlisi de bu korkunç yerin etrafsal etkenleriyle uğraşacağız. 


Agony cehennem temalı korku ve psikoloji gerilim oyunu.Oyun +18 olarak karşımıza çıkmakta ve zaman zaman vahşet ve çıplaklık öğeleri içermektedir.Yaşı ufak kardeşlerimizin indirmesini önermiyoruz
 
 Başlangıçta, masum Kickstarter kampanyasıyla başlayan Agony projesi kısa sürede başarılı oldu ve Madmind Studios ekibinin yüzüne güldü. Çeşitli gecikmeler nedeniyle oyuncuları daha sabırsız hale getiren Agony, korku oyunlarını seven oyuncular için geride bıraktığımız günlerde ortaya çıktı. Dante'nin cehennem tasvirine bir alternatif olarak, üretim baskın ve sinirsel temayı, farklı bir cehennem sunan korku unsurları ile birleştirirdi. Ben öyle söylüyorum çünkü oyun ne yazık ki herhangi bir ürünle ne birleştirdiğini görmüyordu. Amnesia serisinin bir hayranı olarak, bu nedenle Agony hakkında heyecanlandım. Oyuna ilk girdiğim andan itibaren, bir şeylerin yanlış gittiğini hemen anladım. Halihazırda yapılmış olan reklam kampanyaları, oyunların ülkelere yerleştirilmesi ve başarılı Kickstarter projesinin ardından beklentileri yüksek tutmuştum. Bununla birlikte, oyunun arayüzünde bile, yüzüne vuran slop, heyecanı kıran ilk dakika oldu.
 
Hikayeye "Büyük Düşüş" adlı bir etkinlikle başladın. Büyük Düşüş olarak adlandırılan bu olay, kontrol ettiğimiz cehennemin düşüşünün metaforu olarak tanımlanıyor. Dar koridorlarda ve kasvetli ortamlarda, Kırmızı Tanrıça olarak adlandırılan karakter, hikaye boyunca sizinle sürekli iletişim halinde olur. Oyundaki ilk hedefimiz Kırmızı Tanrıçanın karakterini bulmak. Agony'nin fragmanlarını izlediyseniz, şiddet unsurunun insan doğasına çok ters olduğunu fark ettiniz. Geliştiricilerin kendileri bunun zaten Agony'nin kartı olduğunu söylediler. Bununla birlikte, oyunun ilk dakikasından bu yana parçalarda gösterilen bu ortamdan bir iz bile kalmadığını anlamak zor değildir. Bölüm tasarımlarına gidersek, tasarımların ve planlanmış planların tek kelimeyle vasat olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oyunun ilerleyen saatlerinde bile, labirentte olduğunuzu hissettiren parça tasarımları arasında kolayca kaybolmak mümkündür. Geliştiriciler bu zorluğu zaten fark ettiklerinden, size yol gösteren bir mekanik oyunun başında sizi kontrol ediyorlar. Düğmeye bastığınızda, nereye gittiğinizi mor bir manevi ışık gösterecektir. Bu mor ışıkla yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Fakat bu kılavuzun sık sık saptırıldığını ve saçma sapan bir şey yaptığınızı fark ettiğinizde, siniriniz gittikçe büyüyor.
Agony cehenneminin tarifinde dolaşan kötü varlıklar, emir vermek için sizden sonra sürekli olarak geliyorlar. Bu canavarlar seni bulduğunda seni öldürür. Bu nedenle, bölümlerdeki çukur ve çukurlarda saklanmalı ve nefesinizi tutmalısınız. Bununla birlikte, saklayabileceğiniz yerler özensiz olsa bile, canavarlar genellikle belirli bir yazılım kodu doğrultusunda çizilmiş yollardan geçerken onlara ulaşmazlar. Bazı yerlerde içi boş odalarla karşılaşırsınız ve ihtiyacınız olan bu çukurların neden boş olduğu konusunda mantıklı bir açıklama bulamazsınız. Parçanın tasarımını tanımlamak için çok kötü olmanın yanı sıra çözülemeyen bir karanlık var. Monitörünüzün gamma ayarını ve skorunuzu sonuna kadar ayarladığınız halde, bazen yolunuzu görmek imkansızdır. Bu yüzden her köşede sizi avlamakla görevli olan canavarlarla yanlışlıkla karşılaşabilirsiniz.
Oyunda bulunan tek iyi şey, oyuncunun tamamen zamanını kurtarmak için devreye alınan ölüm mekanizması. Şu anda, bir sonsuzluk kemiğinden bir karakteri kontrol etmek yerine düşmüş bir ruhu kontrol ettiğiniz için, ruhunuzu, karakteriniz öldükten sonra belirli bir süre içinde dolaşan diğer NPC karakterlerine koyabilirsiniz. Yani, önceki kayıt noktasından başlayıp aynı zorlukların üstesinden gelmek yerine, görevinize devam edebilirsiniz. Ancak, bu mekanizmanın düzgün çalışmadığının altını çizmek istiyorum. Bazen zor bir kısımdan geçmek, bilerek ölmek, ruha kolayca geçmek zordur ve bölümün sonunda bir NPC'ye girebilirsiniz. Bu oyuncunun rolünü oynamasına rağmen, onun içinde çok ilginç bir boşluk var.
Geliştiriciler de Agony'yi zenginleştirmek için bir karakter geliştirme ekranına koydular. Karakterinizin bu ekranda gelişmesini sağlamak için, Oyununuzda yer alacak Bilim Meyvelerini almanız gerekmektedir. Oylamada rastgele yerlerde bulunan bu Bilim Meyvelerini topladığınızda karakterinizi güçlendirmek için bir şans elde edebilirsiniz. Daha fazla nefes alma özelliği (bu, canavarların sizi kolayca fark etmemesine yardımcı olur) ve karakter geliştirme ekranından tek bir vuruşta ölme kabiliyetine sahip olabilir. Ne yazık ki, bu mekanizmanın tam olarak beklendiği gibi çalışmadığını belirtmek isterim. Bilim meyvesini arayıp, oyuncunun gözlerinin yaşını yapacak olan bölüm bölümleri arasında bulacağım karakteri geliştirmek beni çok mutlu etti. Ama ne yazık ki, topladığım bilimin sonucu olarak görünür bir gelişme görmedim. Bu sebepten dolayı, belirli bir saat sonra Bilim meyvesini aramayı bıraktım. Unreal Engine 4 ile geliştirilen herhangi bir gerçekçi Agony grafiğimiz yok. Bazı noktalarda nesneleri ve karakter tasarımları anlamında beni şaşırtan nesnelere bile şeyler karşılaştırdım. Ancak oyunun mekaniği olmadan oynanması ve korkusuz bir korku oyunu yaratması için bu tür durumlar yeterli değildi. Agony'nin Türkçe altyazılı resmi çevirisi maalesef başarılı değil. Bir oyundan sonra altyazıları okumayı bırakmayı ve sadece sesi dinlemeyi seçtim.

 

Agony


AgonyAgony


AgonyAgony


AgonyAgony

 

agonyagony

 Agony

 

İşletim Sistemi: Windows 7,Windows 8, Windows 10
İşlemci: AMD Phenom ve üzeri
Bellek: 8 GB RAM

 


Agony

 

 


Agonyagony-codex.torrent
● Tarih 01.06.2018 dosya indir
● İndirme 7
● Boyutu 31,72 Kb


 • Nasıl Oyun indirilir? (Resimli Anlatım)
 • Crack Yapma (Resimli Anlatım)
 • Sık Sorulan Sorular
 • Destek Ol
 • destek

  Etiketler: Agony torrent indir, Agony indir, Agony full indir, Agony teklink, Agony u torrentten, Agony torrentle indir, Agony crack indir

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.