South Park: The Fractured but Whole [Repack] - FULL | Torrent indir » Torrent indir - Full Oyun indir
 
assasin creed
gta 5
fifa 17
call of duty
» » South Park: The Fractured but Whole [Repack] - FULL | Torrent indir

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1 149
 • Yazar: Onur™®
 • Tarih: 4-06-2018, 02:33
 • Beğenmedim
 • 0
 • Beğendim
4-06-2018, 02:33

South Park: The Fractured but Whole [Repack] - FULL | Torrent indir

Kategori: 2D - Platform Oyunlar

South Park The Fractured but WholeSouth Park The Fractured but Whole

 
South Park: The Fractured but Whole [Repack]

FULL | Torrent indir | Tek Link - Oyun indir | Download | PC 

 
South Park yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone'dan 2014 yılının ödüllü South Park: The Stick of Truth oyununun devamı South Park: The Fractured but Whole geliyor. Oyuncular bu kez de Yeni Çocuk rolünü üstlenerek yepyeni, kahkahalarla güldüren, inanılmaz RYO macerasında South Park'ın en sevilen karakterleri Stan, Kyle, Kenny ve Cartman'a katılacaklar.
South Park: The Fractured but Whole'da oyuncular Coon and Friends ile South Park'ın suçluların kol gezdiği arka sokaklarına dalacaklar. Suçla savaşan bu çete Eric Cartman tarafından oluşturulmuştu. Cartman'ın süper kahraman alt benliği The Coon yarı insan, yarı rakundur. The Coon, takımını tarihin en çok sevilen süper kahramanları yapmaya çalışırken, Yeni Çocuk olarak oyuncular kötü güçlerle savaşmak için Mysterion, Toolshed, Human Kite ve diğerlerine katılacak.
 
South Park, tam 20 senedir bizlerle. Trey Parker ve Matt Stone'un yarattığı bu yetişkin komedisi, tam 21 Sezondur bizi güldürmekte. Kültür haline gelmiş olan South Park, ekseriyetle gündemde olan olayları kara bir mizah ile anlatarak büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Dizisi dışında ansızın çok sinema filmi ve video oyununa da sahip olan South Park, son olarak 2014'de Obisidian ve Ubisoft'un karşımıza çıkarttığı The Stick of Truth ile seri bir anda en başarılı RPG oyunları arasına girmeyi muvaffak oldu. Zengin bir fantastik RPG'ye sahip olan oyun, yakaladığı muvaffakiyet ile sanki göz doldurmuştu.
South Park: The Fractured But Whole incelemesi
Bu sefer The Fractured But Whole isimli bir süper kahraman temalı RPG oyunu ile karşımıza çıkan South Park, The Stick of Truth'un kaldığı yerden ediyor. Oyunun başında The Stick of Truth'un teması ile başlayan oyun, Cartman'ın "Hadi oyun değiştiriyoruz" demesi ile süper kahraman temasına geçiyor. Karakterimiz ButtLord ise evvelki oyunda bulunan tüm özelliklerini kaybederek sıfırdan süper kahraman oluyor. Cartman, bize bir karakter kağıdı sunuyor ve bu kağıt üzerinde karakterimizi yaratıyoruz.

İlk başta bize üç adet sınıf sunulmakta. Bunlardan ilki Speedster. Bu sınıfı seçtiğiniz vakit The Flash'de olduğu gibi süper hız kazanıyorsunuz ve uzun mesafeli saldırılar kullanabiliyorsunuz. Saldırılar dışında bir de kendinize sıhhat puanı sağlayabiliyorsunuz. İkinci karakter sınıfı olan Brutalist, bildiğimiz rakibe kafa göz dalmayı sevenlere özel bir sınıf. Son olarak da Blaster sınıfı mevcut. Ateşi maniple edebilen bu sınıf yüksek hasar verebilir. Sınıfımızı seçtikten sonra ise Cartman bize kısa bir köken hikayesi hazırlıyor. Burada güçlerimizi keşfediyoruz ve serüvenimize başlıyoruz. Oyunun ana hikayesi aslında kolay. Scrambles isimli yaşlı bir kedi ortalıktan kayboldu ve tüm South Park'da kayıp duyuruları mevcut. Kediyi bulan kişiye ise 100 dolarlık bir ödül verilecek. Cartman'ın kendi karakteri olan Coon, bu kediyi bularak kazandığı ödül ile kendi süper kahraman film evrenini oluşturmak ve bu sayede zengin olmak istiyor. Öncelikle tüm ekip bizimle beraber masada mevcut ancak, Cartman'ın vurdumduymazlığına tahammül edemeyen bir grup Coon and Friends'den ayrılıp kendi grupları olan Freedom Pals'ı kuruyor. İki tarafta kendi film serisini yapmak istediği için kediyi bulmak için zamana karşı bir yarış başlıyor.
 
South Park izleyenlerin düşünebileceği gibi, dizide olduğu gibi oyunda da olaylar bir anda gelişip saçma bir hal alabiliyor. Koreli ninjalardan, Crab People'a birden çok düşman ile karşılaşıyoruz. Oyunun kötü adamından söz etmezsek olmaz tabi. Professor Chaos isimli kötü adamımız Butters'dan başkası değil. Meksika muhacirlerine para vererek kendine silahlı güç kuran Butters, her süper kahraman filminde olduğu gibi ikonik kötü adam rolünde karşımıza çıkmakta.
South Park: The Fractured But Whole'un konusu The Fractured But Whole üzerinden yapımcılar ansızın çok aktüel olayı tenkit etmiş. Örnek vermek gerekirse şayet, oyunun başında Cartman'ın bize verdiği karakter kağıdının cinsiyet ve ırk bölümü boş. Bu boşlukları ise hikaye esnasında önümüze çıkan yan görevler ile bitirebiliyoruz. Okuldaki kılavuz öğretmeni Mr Mackey bizi bir kaç defa büronuna çağırıyor ve cinsel tercihlerimizi soruyor. Buna göre de cisgender veya transgender olabiliyorsunuz. Buraya kadar rastgele bir sıkıntı yok. Ancak, işimiz bittikten sonra okulun kapısında bize Amerikalı Red Neck'ler dediğimiz bir grup cinsel tercihleriniz yüzünden saldırıyor. Bu da günümüzde tartışma konusu olan cinsiyet tercihlerine bir gönderme olarak oyunda mevcut.
 
Sıra tabanlı bir RPG oyunu olan The Fractured But Whole, XCOM'un karakter hareket mekaniğine benzer bir mekanik ile karşımıza çıkıyor. Bulunduğumuz yeri dikdörtgenlere bölen oyun, karakterimizi hudutlu olarak bu dikdörtgenler içerisinde hareket ettirmemizi sağlıyor. Karakterimizin ve yan karakterlerin belirli alanlara özel olarak kullandığı kimi becerileri bu dikdörtgen alana göre ayarlıyor. Başka bir deyişle bir takım karakterler üç dikdörtgen ötesine vurabilirken, bazıları çapraza saldırabiliyor. Gelelim şimdi oyunun temel mekaniklerinden birine. İlk oyunu oynayanların anımsayacağı üzere bizim karakterimiz olan "New Kid" çıkardığı gaz ile tanınıyor. Efsanelerde anlatılacak gibi gaz çıkartabilen karakterimiz, bu oyunda da gaz çıkartarak bir takım güçlere sahip olabiliyor. Oyunu 14 saat oynamama karşın daha yalnızca iki tanesini açabildim. Çıkardığı gaz ile vakit ve uzayı bükebilen karakterimiz vakiti geri alarak rakibin sırasını elinden alabilir, veyahut bir müddetliğine vakiti durdurarak harita içerisinde dolaşabilir. Bu mekaniğe ehemmiyetli dememin sebebi, ana görevlerde, yan görevlerde ve haritada bulunan muammalarda kullanılması koşul.
Oyunda crafting ve ekipman sistemi gibi klasik RPG öğeleri bulunmakta, oyun içerisinde topladığımız materyaller ile sıhhat puanı veren ekipmalar, yeni kostümler ve artifactler yapabiliyoruz. Peki, tahmin edin craft yapmayı bize kim öğretiyor? Morgan Freeman'ın ta kendisi. Freeman Tacos isimli bir dükkana sahip olan Morgan amcamız, bize oyun süresince yaradan gibi gözükerek güçlerimizi keşfetmemizi sağlıyor.
Netice olarak, The Fractured But Whole oynadığım en iyi süper kahraman oyunu olabilir. Tabi oyun hala bir RPG oyunu ve oyun süresince bol bol fantastik rol yapma oyunu elementleri ile karşılaşacaksınız. İlk oyunu geliştiren Obisidian'ın bu oyunu tamamiyle Ubisoft'a bırakması beni ilk başta korkutmuştu. Ancak, Ubisoft netlikle işin üstesinden gelerek aklımıza gelebilecek en iyi South Park oyunu ile karşımıza çıkmış.
 

South Park The Fractured but Whole


South Park The Fractured but WholeSouth Park The Fractured but Whole


South Park The Fractured but WholeSouth Park The Fractured but Whole


South Park The Fractured but WholeSouth Park The Fractured but Whole

 


South Park The Fractured but Whole

 

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)

İşlemci: Intel Core i5 2400 / AMD FX 4320 or equivalent

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560Ti / GTX 650 / GTX 750 / GTX 950 / GTX 1050 / AMD Radeon HD 7850 / R9 270 / R9 370 / RX 460

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

 

Repack kurulumu sırasında internet bağlantınızı kesin ve defenderi kapatın

 

 

South Park The Fractured but Whole

 

 


South Park The Fractured but Whole

 

sp-tfbw.repack.torrent
● Tarih 18.10.2017 dosya indir
● İndirme 0
● Boyutu 119,3 Kb
 • Nasıl Oyun indirilir? (Resimli Anlatım)
 • Crack Yapma (Resimli Anlatım)
 • Sık Sorulan Sorular
 • Destek Ol
 • destek

  Etiketler: South Park torrent indir, South Park indir, South Park full indir, South Park teklink, South Park u torrentten, South Park torrentle indir

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.