Football Manager 2018 - FM 18 [Repack] - FULL | Torrent indir » Torrent indir - Full Oyun indir
 
assasin creed
gta 5
fifa 17
call of duty
» » Football Manager 2018 - FM 18 [Repack] - FULL | Torrent indir

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 8 315
 • Yazar: Onur™®
 • Tarih: 2-07-2018, 00:58
 • Beğenmedim
 • 0
 • Beğendim
2-07-2018, 00:58

Football Manager 2018 - FM 18 [Repack] - FULL | Torrent indir

Kategori: Spor Oyunları

Football Manager 2018Football Manager 2018

 
Football Manager 2018 [Repack]

FULL | Torrent indir | Tek Link - Oyun indir | Download | PC

 
Football Manager 2018 yani kısa adıyla FM 2018, hepimizin bağımlısı olduğu ve alanında tek futbol menejerlik oyunu.Her ne kadar Fm'nin bugüne kadar birçok taklidi yapıldıysa da kimse efsaneyi tahtından indiremedi.Futbolun bir zeka oyunu olduğunu ve herkesin bir fikri olduğunu söylerler, ama burada sadece sizin fikriniz geçerli. Kiminle sözleşme imzaladığınız ve kimi sattığınızdan bütçenizi nasıl yönettiğinize kadar uzanan kararları artık siz veriyorsunuz. Taktiklerinizi elinizdeki oyunculara göre mi oluşturacaksınız, yoksa onları futbolun nasıl oynanması gerektiğiyle ilgili vizyonunuz doğrultusunda eğitecek misiniz? Kimi seçtiğiniz ve kimi yedek kulübesinde bıraktığınız takımınızın uyumunu etkileyecek ve bunu yönetmek size kalmış.İster genç yetenekleri keşfedin ve parlatın istersenizde veteranlar ile direk sonuca gidin. Her karar sizi doğrudan etkileyecek.
İyi bir iş çıkarırsanız şovun yıldızı olacak, gazete manşetlerine adınızı yazdırıp sosyal medyadaki trendlere damganızı vuracaksınız. Adınızı futbol tarihine yazacaklar, tabii başarılı olursanız. Yoksa azalan güvenle birlikte ilk koltuğundan olacak olan siz olabilirsiniz.
 
 • En büyük 50 futbol ülkesinde yeteneklerinizi deneyin
 • Dünyanın en iyi 2500 kulübünden herhangi biriyle şampiyonluk mücadelesi verin
 • 600.000'in üzerinde gerçek oyuncu ve personelden oluşan transfer pazarında kazanmaya çalışın
 • Futbol vizyonunuzun gözlerinizin önünde hayat buluşunu izleyin 
 
BU SEZONDAKİ YENİLİKLER
 
Takım Dinamiği
Uyumlu bir kadro, sahada daha iyi sonuçlar sergiler. Oyuncularınız arasında sahada ve saha dışında ortaklık kurarak ve iyi bir soyunma odası atmosferi yakalayarak kadronuzun en iyi performansı göstermesini sağlayabilirsiniz.Yani takımınızda kolej havası oluşturmanız önemli hale geldi.
Canlı Maç Günü
Yepyeni bir grafik motoru serinin geçmişindeki en iyi aydınlatmanın, stadyumların ve oyuncu modellerinin yanı sıra fikstürlerinizi hayata geçiren daha şık maç arayüzü ve modernleştirilmiş bir sunum üretiyor.
Gerçeklere Dayanan Oyuncu Araştırma Sistemi
Daha geniş oyuncu araştırma seçenekleriyle bir araya geldiğinde size olası anlaşmalarla ilgili daha iyi bir genel bakış sağlayan daha ayrıntılı veri analizi dahil olmak üzere dünyanın en büyük kulüpleri tarafından kullanılan tekniklerin gerçek hayatı yansıtan bir temsili.Scouting sistemi artık çok daha detaylı.
Spor Bilimi
Yeni Tıp Merkezi, kadronuzun sakatlık durumuyla ilgili daha eksiksiz bir genel bakış sunarken sağlık ekibiniz oyuncuların sakatlık riski ve antrenman sırasında oluşan sakatlıklardan nasıl kaçınılacağı konusunda geri bildirim sağlar.
Taktikler
Yeniden tasarlanmış taktik ekranının merkezinde analiz bulunmaktadır. Bu, taktiğinizin işe yarayıp yaramadığı konusunda size net bilgiler sağlar. Yeni maç öncesi brifing gelecek fikstür için daha iyi hazırlanmanıza olanak tanırken yeni oyuncu rolleri size oyuncularınızı kullanmak için daha fazla yol sunar.
Fantezi Draft
Akış için harika olan bir arayüz ve Fantezi Draft deneyimini kendinize göre uyarlamanıza yardımcı olan yeni ayar seçenekleriyle yeniden tasarlanmıştır ve daha yüksek bir kadro bütçesi ve bir Hızlı Başlangıç seçeneği içerir.
Futbol Zekâsı
Abartılı transfer ücretlerini ve sözleşme değerlerini yansıtan daha gerçekçi bir transfer pazarı, büyük anlaşmaları yapmanıza yardımcı olacak daha fazla madde ve oyun dünyasından daha bağlamsal bilgileri göz önünde bulunduran daha akıllı transfer kurulu.
 
Mini Yorum
Football Manager isterse serinin en kötü oyununu yapmış olsun yine de tutar.Neden diyecek olursanız oyunun muadili yok.Football Manager'e en çok benzeyen oyunlar Fm'nin yakınından dahi geçmiyor.Kişisel olarak oyunda bir takım grafik iyileştirmeleri dışında artık daha fazla yenilik yapılamayacağı kanaatindeyim.Sonuçta gerçek oyuncuları ve personelleri oyuna yansıtmak da ciddi bir iş lakin bunun için yer sene yeni oyun çıkarmaları kullanıcılar için maddi açıdan saçma...
 
 

Football Manager 2018


Football Manager 2018Football Manager 2018


Football Manager 2018Football Manager 2018


Football Manager 2018Football Manager 2018


Football Manager 2018Football Manager 2018

 


Football Manager 2018

 

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), 7 (SP1), 8/8.1, 10 (1703/Creators Update) - 64-bit or 32-bit

İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz +

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

 


Football Manager 2018

 

 


Football Manager 2018

 

football.manager.2018.repack.torrent
● Tarih 02.07.2018 dosya indir
● İndirme 194
● Boyutu 32,54 Kb

  • Nasıl Oyun indirilir? (Resimli Anlatım)
 • Crack Yapma (Resimli Anlatım)
 • Sık Sorulan Sorular
 • Destek Ol
 • destek

  Etiketler: Fm 2018 torrent indir, Fm 2018 indir, Fm 2018 full indir, Fm 2018 teklink, Fm 2018 u torrentten, Fm 2018 torrentle indir, Football Manager 2018

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.