Vampyr [CODEX] - FULL | Torrent indir » Torrent indir - Full Oyun indir
 
assasin creed
gta 5
fifa 17
call of duty
» » Vampyr [CODEX] - FULL | Torrent indir

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 585
 • Yazar: Onur™®
 • Tarih: 6-06-2018, 02:06
 • Beğenmedim
 • 0
 • Beğendim
6-06-2018, 02:06

Vampyr [CODEX] - FULL | Torrent indir

Kategori: Aksiyon-Macera / Çıkacak Oyunlar

 VampyrVampyr
 
Vampyr [CODEX]

FULL | Torrent indir | Tek Link - Oyun indir | Download | PC


Geride bıraktığımız E3 fuarlarında birden fazla kere oyuncuların karşısına çıkan Vampyr’da ana karakterimiz Jonathan Reid, hem bir vampir aynı zamanda bir doktor olarak oyunda bulunacak. Reid her ne kadar vampirlik iç güdülerini bastırmak için hastalarına zarar vermemek adına yemin etmiş bulunsa da, bazen kendini zorlayacak kararlar vermesi gerekiyor. Süre olarak 1918 yılında geçen Vampyr’ın dünyasında İngiltere, H1N1 virüsünün bir alt türü olan İspanyol Gribi’ne karşı savaşım vermektedir. O dönemlerde hastalıktan kırılan İngiliz halkı, yardım için her türlü kapıyı çalıyor. Senaryonun nasıl olacağı konusunda herhangi bir informasyon vermekten kaçınan geliştiriciler, şimdilik bir tek oyunun ana karakterinin nasıl bir kişiliğe haiz bulunduğunu açıkladılar.

Oyunun bölüm tasarımcılarından olan Florent Guillaume ise Vampyr’ın dünyasında bizim şeklinde başka vampirlerin İngiltere sokaklarında cirit attığını belirtiyor. şu demek oluyor ki oyunda her vampir kötü değil, hem vampir de iyi değil. Bu sebepten dolayı oyunun hikayesinde ilerlerken yapacağınız seçimlerde bu cümleyi devamlı olarak aklınızda tutmanız gerekiyor. Ek olarak o dönemlerde sokakları vampirlerden temizlemek için oyunda İngiltere Krallığı’na yemin etmiş özel bir vampir avcısı ekibi bulunuyor. Tamamıı elimizde topladığımızda son tahlilde oyunda hem kötü vampirlere hem de vampir avcılarına karşı kendimizi korumak için çaba sarfetmek zorunda kalacağız. Geliştiriciler, Jonathan Reid’in tek önceliğinin insanoğluı korumak bulunduğunu vurguluyor. Ancak oyunda yeri ulaştığında insan da öldürmek zorunda kalıyoruz. Hatta Dontnod Entertainment geliştiricileri, insan öldürdükçe tecrübe puanı kazanabileceğimizi belirtiyor. Sadece insan öldürmek durumunda kalırsanız, oyunun dünyasında ne kadar çok insan öldürürseniz şehrin o denli kötü bir hal alacağını unutmamanız gerekiyor.

Geliştiriciler bu tarz şeylerin yanında masum insanların ölümü, çok başka vakaların gerçekleşmesini sebep sağlayabileceğinin altını çiziyor. Her bir NPC karakterine görev verdiğini söyleyen yapımcı ekip, öldürülen NPC’lerin aslabir şekilde geri döndürülemeyeceğini söylemiş oldu. Ek olarak geliştiriciler, oyunun geçtiği süreın Londra'sında bütün ailelerin aralarında azca da olsa bir akrabalık bağı bulunmuş olduğunu belirtti. şu sebeple öldürdünüz masum insanlar yüzünden bolca düşman toplayabilirsiniz. Yada görev için masum bir insanı öldürmek zorunda kalabiliriz. Diğer bir taraftan örnek olarak bir anneyi öldürürseniz, annesinden başka kimsesi olmayan bir çocuğu kimsesiz bırakma şeklinde kötü ihtimaller de oluşturabiliyorsunuz. 

Sonuç olarak bu mekanik yardımıyla kimin kiminle bağlantısı var, hangi kötü kimse kime bulaşıyor gibi dedikodu hikayelerine girmeden hedefimizi anında bulabiliyoruz. Fakat bu oynanış dinamiğinin, oyuna belli bir seviyede zarar verebileceği konusunda çekincelerimiz var. Çünkü yan hikayelerde senaryoyu yüzeysel bir biçimde yazmanın en kısa yolu bu mekanikten geçiyor. Sadece tam tersi olarak hikayeye düzgüsel bir halde devam ederken ters köşeye yatma şansımız da var. 
"Oyunda siyah veya beyaz yok, bolca gri var." diyerek oyunun oyuncuyu yargılamasına izin vermeyen yapımcı ekip bu konuda oyuncuyu biraz daha serbest bırakmak istemiş. "Eğer birini öldürmek zorundaysanız, öldürmek zorundasınız." söyleminde bulunan bölüm tasarımcısı Guillaume, karakterimizin hayatta kalması için her yolu deneyebileceğini açıkladı.

Vampyr için gösterilen son videolardan ise oyunun dövüş mekaniklerine de bakma şansımız oldu. Yer yer küçük kombo mekaniklerini oyuna yediren yapımcılar, dövüş esnasında değişen kamera açısını yeni Batman oyununa benzetmişler. Videoları izlediğinizde oyunun haiz olduğu dövüş mekaniklerinin belli bir anlamda akıcı bulunduğunu görebiliyorsunuz. Oyuna herhangi bir hikaye temelli indirilebilir içerik çıkarmayacaklarını söyleyen Dontnod Entertainment, oyunun senaryosuna oldukca güvenmekte. Dört farklı sonu olacağı söylenen oyun 5 Haziran tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. 
 
 

Vampyr


VampyrVampyr


VampyrVampyr


VampyrVampyr

 


Vampyr

 

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)

İşlemci: Intel Core i3-2130 (3.4 GHz)/AMD FX-4100 (3.6 GHz)

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: 2 GB, GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660) / Radeon R7 370

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

 


Vampyr

 

 


Vampyrvampyr-codex.rar
● Tarih 06.06.2018 dosya indir
● İndirme 5
● Boyutu 37,46 Kb
 • Nasıl Oyun indirilir? (Resimli Anlatım)
 • Crack Yapma (Resimli Anlatım)
 • Sık Sorulan Sorular
 • Destek Ol
 • destek

  Etiketler: Vampyr torrent indir, Vampyr indir, Vampyr download, vampir oyunu

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.