assasin creed
gta 5
fifa 17
call of duty

Site Kuralları

Site Kuralları

Torrentoyuninndir sitesi için kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde; kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasa dışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik haklarını ihlal edici, uluslararası hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları\'na aykırı içeriği olan iletiler gönderemezsiniz. Bunun yanı sıra, telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, grup pazarlama ve taciz kesinlikle yasaktır.Sitemiz gerektiğinde süresiz uzaklaştırma ve/veya IP adresinizi ilgili makamlarla paylaşma hakkını saklı tutar.

Sitemizde bulunan linkler kendi sunucularımızda bulunmamaktadır.Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Telif hakkı içeren herhangi bir konu bulunmakta ise iletişim menüsünden bize bildirmeniz gerekmektedir.Söz konusu içerik en kısa sürede yayından kaldırılacaktır.

Sitede paylaşılan oyunlar %99 oranında güvenilir - taramadan geçmiş durumdadır lakin yine de indirdiğiniz oyunları virüs taramasından geçirmeniz önemle rica olunur.Bazı crack dosyaları vb. anti-virüs programları tarafından virüs olarak algılanabilir.Bu ilgili içeriğin zararlı olduğu anlamına gelmez.Torrentoyuninndir konuyla ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitede paylaşılan makaleler umuma açık ve herkesin faydalanması için yazılmıştır.Tüm konular kaynak belirtmek koşulu ile başka sitelerde paylaşılabilir.