Ana Sayfa > Aksiyon-Macera > State of Mind - FULL | Torrent indir

State of Mind - FULL | Torrent indir


10-08-2018, 02:39. Yazar: Onur™®

State of MindState of Mind

  
State of Mind 
FULL | Torrent indir | Tek Link - Oyun indir | Download | PC  
 
Gerçekçi kaplamalar yerine, pastel tarzı çizimler ve yerleri sürrealist öğeleri barındıran Mind of State, kendi başına bir 3D macera oyunundan başka bir şey değildir. Zihin Durumu, sınırlı olasılıklarla dışarıdan geliştirilen basit bir 3D macera oyunu olarak görülse de, hikaye, insani duyguyu koruyan ve bu hisleri oyuncuya yansıtmak için elinden gelenin en iyisini yapan bir oyun olarak karşımıza çıkabilir. İlk andan itibaren oyuncuları doğaya ve gerçekliğin gerçekliğine götürmeyi amaçlayan Richard Nolan adlı bir karakteri yöneteceğiz.
Oyunun senaristlerinden Martin Ganteförh, Akıl Devletinde aslında iki dünya olduğunu söylüyor. Ganteförh, ilk dünya uzayda renkli ve neşeli olarak tasvir edilirken, ikinci dünyanın gerçekliğin soğukluğunda ezilen bir distopya olarak tasvir edildiğini söyledi. Bizler, oyun dünyasındaki en büyük medya kuruluşlarından biri olan seslendirilen bir şirkette genel yayın yönetmeni olarak çalışan ana karakterimiziz, bu yüzden hikaye boyunca sorunlu bir ruh halinde olacak.

Çok başarılı bir kariyere sahip olan karakterimiz, oyunun başında bir kaza geçiriyor. Evli ama aşk ve diğer kadınlar yüzünden de çalkantılı olan Nolan, kazadan sonra belli bir miktar hafıza kaybeder. Bu sebepten dolayı, karakterimiz kendi belleğini geri getirmek için çeşitli olaylarda kendini isteyerek içeriyor.

İki dünyayı keşfetmek için, alt yapıları olan bulmacaları ve yan karakterleri çözeceğiz. Bulmaca dizilerinin zaten bildiğimizden farklı olacağı belirtiliyor. Daedalic Entertainment, Akıl Halinde, bu metaforları bugün dünyaya göndereceğimiz ve bu konuda bulmacaları çözeceğimiz birçok metaforumuz olacağını söyledi. Şahsen, bu mekanik oyunu nasıl yiyeceklerini merak ediyorum. Benzer şekilde, geliştirme ekibi bu güzel çizgiye ayak uyduramıyorsa, Zihin Durumu, oyuncu açıklaması açısından sorun yaşayabilir. Oyun hakkında kısa bir fragmanla yaklaşık 15 dakikalık bir oyun görüntüsü yayınlayan geliştiriciler, bu bilgiler dışında oyun hakkında başka bir açıklama yapmaktan kaçınırlar. Eğer oyun geliştiricilerin bize söylediği gibi gizemli ve çözülmemiş bir hikayeye sahipse, Detroit: Become Human'ın bu yıl iyi bir rakip olduğunu söyleyebiliriz.
 
 

State of Mind


State of MindState of Mind


State of MindState of Mind


State of MindState of Mind

 


State of Mind

 

İşletim Sistemi: Win 7, 8, 10, 32bit

İşlemci: 2.8 Ghz Dual Core CPU

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 560 / AMD Radeon 7770 or similar, at least 2 GB of VRAM

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 23 GB kullanılabilir alan

 


State of Mind

 

 


State of Mind


soon

Geri dön

tıkla